left
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Antigo 5  
    GB Southwest 0
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Appleton East 3  
    Neenah 5
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 04:00 PM F
    De Pere 8  
    New London 1
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Fond du Lac 1  
    Sheb North 7
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - Time: TBD F
    GR BAY EAST/WES 5  
    Wausau East 0
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Hudson 0  
    WI Rapids Linc 5
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Kaukauna 2  
    Menasha 1
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (5)
    KEN BRAD/REUTH 11  
    Racine Park 1
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Manitowoc Lin 3  
    Appleton West 0
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Marshfield 10  
    Merrill 2
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 04:00 PM F (5)
    Milw South 17  
    MILW WASH/CT/CO 4
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Notre Dame 5  
    Ashwaubenon 6
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Oshkosh West 4  
    Slinger 0
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Rhinelander 5  
    DC Everest 3
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - F
    Stoughton 1  
    Monona Grove 3
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Waunakee 3  
    Tomah 2
  • Boys Baseball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Westosha Cent 12  
    Racine Case 5
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Campbellsport 3  
    Mayville 2
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:45 PM F
    Columbus 7  
    Lomira 2
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Dodgeville 4  
    Viroqua 2
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Freedom 6  
    Fox Valley Lu 5
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:45 PM F
    Lodi 2  
    Marshall 1
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Lux-Casco 4  
    Denmark 9
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Martin Luther 2  
    Delavan-Darien 3
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F (6)
    Milw Lutheran 14  
    WI Lutheran 4
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Mosinee 1  
    Medford Area 0
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Oconto Falls 4  
    Shawano 0
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Ripon 7  
    Winneconne 5
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (9)
    River Valley 5  
    Mount Horeb 4
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Seymour 5  
    Clintonville 3
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Southern Door 1  
    Valders 6
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    St Francis 2  
    Uni School Mil 6
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Tomahawk 5  
    Lakeland 4
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Waupaca 9  
    Little Chute 2
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    Waupun 20  
    Omro 4
  • Boys Baseball  D2
    Tue, May 31 - F
    WI Dells 6  
    Wautoma 1
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Amherst 9  
    Iola-Scand 6
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - F
    Bonduel 0  
    Brillion 3
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Coleman 6  
    Crivitz 1
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Darlington 4  
    Cuba City 5
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - F
    Deerfield 2  
    WI Heights 9
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    GIBRALT/WASH IS 7  
    Mishicot 4
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (8)
    LOURDES/VALLEY 5  
    Laconia 9
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:45 PM F (5)
    Marathon 10  
    Edgar 0
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (5 innings)
    Markesan 11  
    Pardeeville 0
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (9 innings)
    Oconto 6  
    Crandon 7
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Pacelli 3  
    Wey-Fremont 0
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - F (6)
    Phillips 6  
    Ladysmith 0
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Roncalli 4  
    Algoma 1
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Shoreland Lu 6  
    Ken St Joseph 3
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:45 PM F
    Spencer 3  
    Stratford 4
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - F
    St Croix Falls 1  
    CLAYTON/TURTLE 4
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    St. Mary Cath 9  
    Reedsville 2
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - F
    Unity 4  
    Cumberland 2
  • Boys Baseball  D3
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Winn Luth Acad 3  
    St Mary's Spr 1
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    Almond-Ban 1  
    Wild Rose 8
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    Barneveld 9  
    Monticello 4
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Belmont 1  
    SHULLSB/BENTON 6
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 02:00 PM F (6)
    EC Imman Luth 10  
    Clear Lake 0
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (3)
    Fennimore 7  
    Cassville 8
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    Florence 10  
    Elcho 7
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    GB New Luth 6  
    Oakfield 1
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    Gresham Comm 4  
    Bowler 1
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (5)
    Highland 13  
    Potosi 3
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Hillsboro 5  
    Wonewoc-Center 0
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Ithaca 4  
    Seneca 2
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    Living Word Lu 6  
    Rio 9
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (6)
    Loyal 4  
    Prentice 1
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F (5innings)
    Niagara 13  
    Three Lakes 3
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - F
    Pecatonica 6  
    Southwestern 2
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Pittsville 8  
    Tigerton 0
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 04:45 PM F
    Rib Lake 8  
    Athens 7
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Riverdale 11  
    De Soto 5
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Rosholt 10  
    Newman Cath 5
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (5)
    Shell Lake 10  
    Northwood 0
  • Boys Baseball  D4
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (8)
    Wausaukee 1  
    Sevastopol 3
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    DeForest 9  
    Holmen 10
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:00 PM F (4)
    Divine Savior 16  
    Homestead 1
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - F
    Greenfield 1  
    Ken Tremper 2
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - F (5)
    Hortonville 10  
    Appleton No 0
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (8)
    Hudson 2  
    Marshfield 1
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Kaukauna 8  
    West Bend West 0
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Meno Falls 3  
    Oconomowoc 1
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (6)
    Oshkosh No 10  
    Slinger 0
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (8)
    Pulaski 1  
    Ashwaubenon 0
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Stevens Point 5  
    DC Everest 0
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - F
    Union Grove 4  
    Burlington 1
  • Girls Softball  D1
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Westosha Cent 3  
    Wilmot Union 0
  • Girls Softball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    Lux-Casco 3  
    Southern Door 6
  • Girls Softball  D2
    Tue, May 31 - Time: TBD F
    McFarland 7  
    River Valley 1
  • Girls Softball  D2
    Tue, May 31 - 04:30 PM F
    NB West 5  
    Cath Memorial 2
  • Girls Softball  D2
    Tue, May 31 - 04:00 PM F
    New London 5  
    Wrightstown 3
  • Girls Softball  D2
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Waupun 1  
    Grafton 4
  • Girls Softball  D3
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (4)
    Grantsburg 15  
    Chequamegon 0
  • Girls Softball  D3
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (9 innings)
    Laconia 1  
    Wey-Fremont 0
  • Girls Softball  D3
    Tue, May 31 - 04:00 PM F
    Lomira 2  
    Winn Luth Acad 3
  • Girls Softball  D3
    Tue, May 31 - 04:00 PM F
    Luther 5  
    Arcadia 4
  • Girls Softball  D3
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Random Lake 12  
    Mishicot 13
  • Girls Softball  D4
    Tue, May 31 - 04:30 PM F (8)
    Coleman 7  
    THREELAKES/PHEL 8
  • Girls Softball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (8)
    Elk Lake-Glen 6  
    GB New Luth 7
  • Girls Softball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F (5)
    Oakfield 14  
    Cath Central 2
  • Girls Softball  D4
    Tue, May 31 - 05:00 PM F
    Shell Lake 8  
    Hurley 5
  • Girls Softball  D4
    Tue, May 31 - F
    Thorp 5  
    Athens 4
    
right

Search for Tournament Results
Tournament Name:  
 

Sport:
-Select One-
Year:
-All-
Division:
-Select One-
Gender:
-Select One-
Status:
-Select One-

Brackets and game listings will update automatically within 10 minutes of a score being reported
  YearGenderSportDivStatus
2016BoysBaseball1 Started
2016BoysBaseball2 Started
2016BoysBaseball3 Started
2016BoysBaseball4 Started
2016GirlsSoftball1 Started
2016GirlsSoftball2 Started
2016GirlsSoftball3 Started
2016GirlsSoftball4 Started
2016GirlsSoccer1 Started
2016GirlsSoccer2 Started
2016GirlsSoccer3 Started
2016GirlsSoccer4 Started
2016GirlsBasketball1 Completed
2016GirlsBasketball2 Completed
2016GirlsBasketball3 Completed
2016GirlsBasketball4 Completed
2016GirlsBasketball5 Completed
2016BoysBasketball1 Completed
2016BoysBasketball2 Completed
2016BoysBasketball3 Completed
Select a page:
   Page 1 of 6