Sectional 1 Round 1 Tue, Jun 3
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#4 | CLAYTON / TURTLE LAKE | 3 | #5 | Grantsburg | 1 | | |
#4 | Colfax | 10 | #5 | Boyceville | 0 | | |
#4 | Ladysmith | 6 | #5 | LAKE HOLCOMBE / CORNELL | 5 | | |
#4 | Mondovi | 6 | #5 | Fall Creek | 3 | | |
#3 | Regis | 6 | #6 | Durand | 1 | | |
#3 | Stanley-Boyd | 6 | #6 | Cadott | 2 | | |
#3 | Unity | 5 | #6 | Cameron | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Wed, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Chequamegon | 10 | #4 | Ladysmith | 0 | (6) | |
#1 | Chetek-Weyerhaeuser | 7 | #4 | Colfax | 4 | | |
#1 | Cumberland | 2 | #4 | CLAYTON / TURTLE LAKE | 0 | | |
#2 | Elk Mound | 1 | #3 | Stanley-Boyd | 2 | (8) | |
#2 | LUCK / FREDERIC | 8 | #3 | Unity | 4 | | |
#1 | Osseo-Fairchild | 9 | #4 | Mondovi | 10 | | |
#2 | Phillips | 6 | #3 | Hurley | 5 | | |
#2 | Spring Valley | 2 | #3 | Regis | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Fri, Jun 6
| | | | | | | |
#1 | Chequamegon | 6 | #2 | Phillips | 2 | | |
#1 | Chetek-Weyerhaeuser | 5 | #3 | Stanley-Boyd | 7 | | |
#1 | Cumberland | 2 | #2 | LUCK / FREDERIC | 0 | | |
#2 | Spring Valley | 1 | #4 | Mondovi | 3 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 10
| | | | | | | |
#1 | Cumberland | 4 | #1 | Chequamegon | 2 | | |
#3 | Stanley-Boyd | 4 | #4 | Mondovi | 9 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 10
|
Sectional 3 Round 1 Tue, Jun 3
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Cambridge | 5 | #6 | New Glarus | 1 | | |
#3 | Cuba City | 3 | #6 | Fennimore | 0 | | |
#4 | Darlington | 2 | #5 | Iowa-Grant | 4 | | |
#4 | Luther | 2 | #5 | Necedah | 0 | | |
#4 | Melrose-Mindoro | 11 | #5 | Colby | 4 | | |
#4 | Parkview | 7 | #5 | Belleville | 4 | | |
#3 | Riverdale | 7 | #6 | Boscobel | 0 | | |
#3 | Whitehall | 10 | #6 | Abbotsford | 0 | (5) | |
| | | | | | | |
Round 2 Wed, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Aquinas | 4 | #4 | Luther | 3 | | |
#2 | Deerfield | 8 | #3 | Cambridge | 0 | | |
#1 | Lancaster | 11 | #5 | Iowa-Grant | 1 | (6) | |
#2 | Mineral Point | 3 | #3 | Cuba City | 5 | | |
#1 | Neillsville | 15 | #4 | Melrose-Mindoro | 7 | | |
#2 | Spencer | 2 | #3 | Whitehall | 5 | | |
#2 | Westby | 12 | #3 | Riverdale | 3 | | |
#1 | Wisconsin Heights | 5 | #4 | Parkview | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Fri, Jun 6
| | | | | | | |
#1 | Aquinas | 2 | #2 | Westby | 3 | | |
#1 | Lancaster | 5 | #3 | Cuba City | 4 | | |
#1 | Neillsville | 15 | #3 | Whitehall | 3 | (5) | |
#1 | Wisconsin Heights | 8 | #2 | Deerfield | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 10
| | | | | | | |
#1 | Neillsville | 8 | #2 | Westby | 0 | | |
#1 | Wisconsin Heights | 7 | #1 | Lancaster | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 10
| | | | | | | |
#1 | Neillsville | 3 | #1 | Wisconsin Heights | 12 | | |
| | | | | | | |
|