Sectional 4 Round 1 Thu, Oct 22
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#8 | Fond du Lac | 25, 26, 23, 22, 12 | #9 | Sheboygan North | 16, 24, 25, 25, 15 | | |
#7 | Hartford | 25, 25, 25 | #10 | Oshkosh North | 12, 22, 20 | | |
#3 | Manitowoc Lincoln | 25, 25, 25 | #14 | Menasha | 8, 17, 15 | | |
#6 | Oshkosh West | 25, 25, 25 | #11 | Slinger | 20, 21, 22 | | |
#4 | West Bend East | 25, 25, 25 | #13 | Beaver Dam | 14, 16, 15 | | |
#5 | West Bend West | 25, 25, 25 | #12 | Sheboygan South | 19, 11, 18 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Sat, Oct 24
| | | | | | | |
#1 | Cedarburg | 25, 25, 25 | #9 | Sheboygan North | 20, 19, 13 | | |
#3 | Manitowoc Lincoln | 22, 25, 22, 28, 15 | #6 | Oshkosh West | 25, 18, 25, 26, 8 | | |
#2 | Neenah | 25, 25, 25 | #7 | Hartford | 17, 12, 14 | | |
#4 | West Bend East | 18, 25, 25, 26 | #5 | West Bend West | 25, 18, 18, 24 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Thu, Oct 29
| | | | | | | |
#1 | Cedarburg | 22, 25, 22, 25, 15 | #4 | West Bend East | 25, 22, 25, 19, 10 | | |
#2 | Neenah | 25, 26, 25 | #3 | Manitowoc Lincoln | 20, 24, 19 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Sat, Oct 31
| | | | | | | |
#1 | Cedarburg | 19, 23, 25, 14 | #2 | Neenah | 25, 25, 20, 25 | | |
| | | | | | | |
|
Sectional 5 Round 1 Thu, Oct 22
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#8 | Germantown | 25, 25, 25 | #9 | Kettle Moraine | 16, 13, 10 | | |
#7 | Hamilton | 20, 25, 18, 25, 15 | #10 | Waukesha West | 25, 20, 25, 19, 12 | | |
#6 | Homestead | 25, 25, 25 | #11 | Waukesha North | 22, 12, 13 | | |
#3 | Menomonee Falls | 25, 25, 25 | #14 | Milwaukee Vincent | 3, 5, 8 | | |
#4 | Mukwonago | 25, 25, 25 | #13 | Milwaukee Morse-Marshall | 4, 9, 2 | | |
#2 | Oconomowoc | 25, 25, 25 | #15 | Milwaukee Madison | 1, 4, 3 | | |
#5 | Watertown | 25, 25, 25 | #12 | Waukesha South | 12, 16, 19 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Sat, Oct 24
| | | | | | | |
#1 | Arrowhead | 25, 20, 25, 25 | #8 | Germantown | 18, 25, 11, 13 | | |
#3 | Menomonee Falls | 25, 15, 21, 23 | #6 | Homestead | 10, 25, 25, 25 | | |
#4 | Mukwonago | 26, 25, 25, 17, 9 | #5 | Watertown | 24, 14, 27, 25, 15 | | |
#2 | Oconomowoc | 20, 25, 25, 25 | #7 | Hamilton | 25, 11, 18, 17 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Thu, Oct 29
| | | | | | | |
#1 | Arrowhead | 23, 25, 25, 25 | #5 | Watertown | 25, 17, 19, 15 | | |
#2 | Oconomowoc | 25, 25, 25 | #6 | Homestead | 13, 20, 23 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Sat, Oct 31
| | | | | | | |
#1 | Arrowhead | 25, 19, 21, 23 | #2 | Oconomowoc | 19, 25, 25, 25 | | |
| | | | | | | |
|