Sectional 1 Round 1 Tue, Jun 2
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Greenwood | 14 | #6 | Gilman | 4 | (5) | |
#4 | Owen-Withee | 4 | #5 | Thorp | 3 | | |
#4 | Plum City | 9 | #5 | Elmwood | 20 | (5) | |
#3 | Prairie Farm | 12 | #6 | Clear Lake | 0 | (6) | |
#3 | Solon Springs | 17 | #6 | Bayfield | 13 | | |
#4 | Washburn | 11 | #5 | Mellen | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Wed, Jun 3
| | | | | | | |
#1 | Bruce | 6 | #4 | Flambeau | 7 | | |
#2 | Butternut/Prentice | 7 | #3 | Solon Springs | 1 | | |
#1 | Drummond | 3 | #4 | Washburn | 5 | | |
#2 | Eau Claire Immanuel Luth. | 4 | #3 | Greenwood | 5 | | |
#1 | McDonell Central | 5 | #4 | Owen-Withee | 6 | | |
#2 | Pepin/Alma | 1 | #3 | Prairie Farm | 0 | (9) | |
#2 | Shell Lake | 2 | #3 | Northwood | 0 | | |
#1 | Spring Valley | 5 | #5 | Elmwood | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Fri, Jun 5
| | | | | | | |
#2 | Butternut/Prentice | 4 | #4 | Washburn | 3 | (8) | |
#3 | Greenwood | 9 | #4 | Owen-Withee | 1 | | |
#2 | Shell Lake | 11 | #4 | Flambeau | 1 | (5) | |
#1 | Spring Valley | 4 | #2 | Pepin/Alma | 3 | (8) | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 9
| | | | | | | |
#2 | Shell Lake | 5 | #2 | Butternut/Prentice | 4 | (9) | |
#1 | Spring Valley | 7 | #3 | Greenwood | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 9
| | | | | | | |
#1 | Spring Valley | 6 | #2 | Shell Lake | 0 | | |
| | | | | | | |
|
Sectional 4 Round 1 Tue, Jun 2
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Albany | 11 | #6 | Monticello | 5 | | |
#3 | Almond-Bancroft | 6 | #6 | Cambria-Friesland | 5 | | |
#3 | Barneveld | 5 | #6 | Southwestern | 2 | | |
#4 | Black Hawk | 8 | #5 | Faith Christian | 1 | | |
#4 | Living Word Lutheran | 1 | #5 | Fall River | 0 | (9) | |
#4 | Shullsburg/Benton | 6 | #5 | Belmont | 4 | | |
#4 | Tri-County | 4 | #5 | Randolph | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Wed, Jun 3
| | | | | | | |
#1 | Argyle | 2 | #4 | Black Hawk | 1 | | |
#1 | Highland | 4 | #4 | Shullsburg/Benton | 1 | | |
#1 | Johnson Creek | 6 | #4 | Living Word Lutheran | 0 | | |
#2 | Oakfield | 4 | #3 | Catholic Central | 3 | | |
#2 | Pecatonica | 6 | #3 | Barneveld | 9 | | |
#1 | Rio | 8 | #4 | Tri-County | 7 | | |
#2 | Wild Rose | 7 | #3 | Almond-Bancroft | 6 | | |
#2 | Williams Bay | 11 | #3 | Albany | 1 | (6) | |
| | | | | | | |
Round 3 Fri, Jun 5
| | | | | | | |
#1 | Argyle | 10 | #2 | Williams Bay | 0 | | |
#1 | Highland | 8 | #3 | Barneveld | 1 | | |
#1 | Johnson Creek | 10 | #2 | Oakfield | 6 | | |
#1 | Rio | 15 | #2 | Wild Rose | 1 | (5) | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 9
| | | | | | | |
#1 | Argyle | 6 | #1 | Highland | 9 | | |
#1 | Johnson Creek | 0 | #1 | Rio | 5 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 9
|