Sectional 1 Round 1 Tue, Oct 18
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#8 | Amherst/Iola-Scandinavia/Rosholt | 3 | #9 | Antigo | 1 | | |
#8 | Osceola | 2 | #9 | Spooner/Shell Lake | 3 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Oct 20
| | | | | | | |
#1 | Amery | 7 | #9 | Spooner/Shell Lake | 0 | | |
#3 | Baldwin-Woodville | 6 | #6 | Medford | 0 | | |
#2 | Clintonville | 2 | #7 | New London | 1 | | |
#4 | Lakeland | 3 | #5 | Shawano | 2 | | |
#3 | Mosinee | 4 | #6 | Wautoma/Faith Christian/Wild Rose | 0 | | |
#2 | Rice Lake | 9 | #7 | Hayward | 2 | | |
#4 | Somerset | 0 | #5 | Ashland | 2 | | |
#1 | Waupaca | 9 | #8 | Amherst/Iola-Scandinavia/Rosholt | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Oct 22
| | | | | | | |
#1 | Amery | 1 | #5 | Ashland | 0 | | |
#2 | Clintonville | 2 | #3 | Mosinee | 2 | (3-0) | |
#2 | Rice Lake | 3 | #3 | Baldwin-Woodville | 1 | | |
#1 | Waupaca | 6 | #4 | Lakeland | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Oct 27
| | | | | | | |
#1 | Amery | 0 | #2 | Rice Lake | 2 | 1 | |
#1 | Waupaca | 5 | #3 | Mosinee | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Oct 29
|
Sectional 3 Round 1 Tue, Oct 18
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#16 | Black River Falls/Melrose-Mindoro | 0 | #17 | Edgerton | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Oct 20
| | | | | | | |
#6 | Belleville/New Glarus | 3 | #11 | Cambridge/Deerfield | 1 | | |
#8 | Dodgeville/Mineral Point | 2 | #9 | West Salem | 1 | 1 | |
#3 | Evansville | 2 | #14 | Mauston | 1 | | |
#2 | McFarland | 10 | #15 | Adams-Friendship | 0 | | |
#7 | Monroe | 2 | #10 | Lodi | 1 | | |
#1 | Mount Horeb | 7 | #17 | Edgerton | 0 | | |
#4 | Platteville/Lancaster | 6 | #13 | Jefferson | 1 | | |
#5 | Sparta | 2 | #12 | Edgewood | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Oct 22
| | | | | | | |
#3 | Evansville | 0 | #6 | Belleville/New Glarus | 2 | | |
#2 | McFarland | 5 | #7 | Monroe | 1 | | |
#1 | Mount Horeb | 6 | #8 | Dodgeville/Mineral Point | 1 | | |
#4 | Platteville/Lancaster | 1 | #5 | Sparta | 0 | (5 - 4 ) | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Oct 27
| | | | | | | |
#2 | McFarland | 4 | #6 | Belleville/New Glarus | 0 | | |
#1 | Mount Horeb | 5 | #4 | Platteville/Lancaster | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Oct 29
| | | | | | | |
#1 | Mount Horeb | 1 | #2 | McFarland | 0 | | |
| | | | | | | |
|