Sectional 1 Round 1 Tue, May 23
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#7 | Ladysmith | 15 | #10 | Webster/Siren | 0 | (3) | |
#8 | Neillsville/Granton | 8 | #9 | St. Croix Central | 1 | | |
#7 | Stanley-Boyd | 21 | #10 | Nekoosa | 10 | (5) | |
#8 | Unity | 1 | #9 | Frederic/Luck | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Wed, May 24
| | | | | | | |
#2 | Altoona | 8 | #7 | Stanley-Boyd | 0 | | |
#1 | Bloomer | 5 | #8 | Neillsville/Granton | 1 | | |
#3 | Cameron | 11 | #6 | Barron | 0 | (5) | |
#4 | Cumberland | 3 | #5 | St. Croix Falls | 8 | | |
#3 | Elk Mound | 5 | #6 | Durand | 3 | | |
#1 | Northwestern | 9 | #9 | Frederic/Luck | 1 | | |
#4 | Prescott | 4 | #5 | Stratford | 0 | | |
#2 | Spooner | 9 | #7 | Ladysmith | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Fri, May 26
| | | | | | | |
#2 | Altoona | 5 | #3 | Elk Mound | 3 | | |
#1 | Bloomer | 2 | #4 | Prescott | 0 | | |
#1 | Northwestern | 12 | #5 | St. Croix Falls | 0 | (5) | |
#2 | Spooner | 0 | #3 | Cameron | 5 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, May 30
| | | | | | | |
#1 | Bloomer | 16 | #2 | Altoona | 1 | (4) | |
#1 | Northwestern | 14 | #3 | Cameron | 9 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Thu, Jun 1
| | | | | | | |
#1 | Bloomer | 11 | #1 | Northwestern | 3 | | |
| | | | | | | |
|
Sectional 4 Round 1 Tue, May 23
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#7 | Cedar Grove-Belgium | 16 | #10 | Racine St. Catherine's | 6 | (5) | |
#8 | Dominican | 3 | #9 | Oostburg | 5 | | |
#7 | North Fond du Lac | 1 | #10 | Winnebago Lutheran | 3 | | |
#8 | Wautoma | 2 | #9 | Wisconsin Dells | 9 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Wed, May 24
| | | | | | | |
#3 | Campbellsport | 12 | #6 | Westfield | 2 | (5) | |
#4 | Kettle Moraine Luth. | 8 | #5 | Watertown Luther Prep | 2 | | |
#1 | Laconia | 20 | #9 | Wisconsin Dells | 0 | (5) | |
#3 | Martin Luther | 9 | #6 | Kenosha St. Joseph | 5 | | |
#4 | Mayville | 4 | #5 | Lomira | 2 | | |
#2 | Poynette | 12 | #10 | Winnebago Lutheran | 2 | (5) | |
#2 | Random Lake | 6 | #7 | Cedar Grove-Belgium | 1 | | |
#1 | Shoreland Lutheran | 15 | #9 | Oostburg | 0 | (5) | |
| | | | | | | |
Round 3 Fri, May 26
| | | | | | | |
#1 | Laconia | 8 | #4 | Mayville | 0 | | |
#2 | Poynette | 2 | #3 | Campbellsport | 8 | | |
#2 | Random Lake | 10 | #3 | Martin Luther | 0 | (5) | |
#1 | Shoreland Lutheran | 5 | #4 | Kettle Moraine Luth. | 12 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, May 30
| | | | | | | |
#1 | Laconia | 6 | #3 | Campbellsport | 2 | | |
#2 | Random Lake | 1 | #4 | Kettle Moraine Luth. | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Thu, Jun 1
|