Sectional 1 Round 1 Thu, May 23
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#2 | Antigo | 9 | #7 | Lakeland Union | 0 | | |
#2 | Hayward | 5 | #7 | Barron | 1 | | |
#1 | Medford | 18 | #8 | Abbotsford/Colby | 0 | (5) | |
#3 | Menomonie | 5 | #6 | Baldwin-Woodville | 1 | | |
#4 | Mosinee | 1 | #5 | Rhinelander | 3 | | |
#2 | New Richmond | 2 | #7 | Somerset | 0 | | |
#4 | Onalaska | 5 | #5 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 8 | | |
#4 | Osceola | 7 | #5 | Ashland | 4 | | |
#3 | Rice Lake | 1 | #6 | Amery | 0 | (9) | |
#1 | River Falls | 11 | #8 | Ellsworth | 1 | | |
#4 | St. Croix Central | 8 | #5 | Altoona | 6 | | |
#2 | Tomah | 8 | #7 | Black River Falls | 0 | | |
#3 | Wausau East | 7 | #6 | Merrill | 11 | | |
#3 | West Salem | 5 | #6 | La Crosse Logan | 8 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 28
| | | | | | | |
#2 | Antigo | 8 | #6 | Merrill | 2 | | |
#2 | Hayward | 2 | #3 | Rice Lake | 1 | | |
#1 | Medford | 3 | #5 | Rhinelander | 0 | | |
#2 | New Richmond | 3 | #3 | Menomonie | 0 | | |
#1 | Northwestern | 7 | #4 | Osceola | 6 | | |
#1 | River Falls | 1 | #4 | St. Croix Central | 2 | | |
#1 | Sparta | 6 | #5 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 0 | | |
#2 | Tomah | 2 | #6 | La Crosse Logan | 1 | (8) | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, May 29
| | | | | | | |
#1 | Medford | 6 | #2 | Antigo | 10 | | |
#2 | New Richmond | 17 | #4 | St. Croix Central | 0 | (5) | |
#1 | Northwestern | 10 | #2 | Hayward | 2 | | |
#1 | Sparta | 3 | #2 | Tomah | 8 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Northwestern | 7 | #2 | Antigo | 12 | | |
#2 | Tomah | 3 | #2 | New Richmond | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 4
|
Sectional 2 Round 1 Thu, May 23
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#2 | Ashwaubenon | 10 | #7 | Clintonville | 5 | | |
#3 | Denmark | 7 | #6 | Luxemburg-Casco | 6 | (8) | |
#4 | Fox Valley Lutheran | 7 | #5 | New London | 9 | | |
#4 | Freedom | 9 | #5 | Little Chute | 1 | | |
#3 | Kewaskum | 6 | #6 | Campbellsport | 7 | | |
#4 | Marinette | 3 | #5 | Oconto Falls | 0 | | |
#3 | Notre Dame | 9 | #6 | Shawano | 0 | | |
#4 | Plymouth | 1 | #5 | Kiel | 0 | | |
#2 | Ripon | 13 | #7 | Sheboygan Falls | 0 | (5) | |
#3 | Waupaca | 3 | #6 | Xavier | 2 | | |
#2 | Winneconne | 18 | #7 | Berlin | 0 | | |
#2 | Wrightstown | 4 | #7 | Two Rivers | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 28
| | | | | | | |
#2 | Ashwaubenon | 2 | #3 | Notre Dame | 0 | | |
#1 | Menasha | 4 | #5 | New London | 3 | | |
#2 | Ripon | 11 | #6 | Campbellsport | 1 | (5) | |
#1 | Seymour | 5 | #4 | Marinette | 1 | | |
#1 | Waupun | 10 | #4 | Plymouth | 4 | | |
#1 | West De Pere | 5 | #4 | Freedom | 1 | | |
#2 | Winneconne | 0 | #3 | Waupaca | 3 | | |
#2 | Wrightstown | 1 | #3 | Denmark | 6 | (8) | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, May 29
| | | | | | | |
#1 | Menasha | 6 | #3 | Waupaca | 0 | | |
#1 | Seymour | 3 | #2 | Ashwaubenon | 2 | | |
#1 | Waupun | 7 | #2 | Ripon | 0 | | |
#1 | West De Pere | 5 | #3 | Denmark | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Seymour | 5 | #1 | Menasha | 2 | | |
#1 | West De Pere | 11 | #1 | Waupun | 0 | (6) | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Seymour | 3 | #1 | West De Pere | 13 | (6) | |
| | | | | | | |
|