Sectional 1 Round 1 Thu, May 23
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#2 | Bloomer | 10 | #7 | Cameron | 0 | (5) | |
#4 | Chetek-Weyerhaeuser | 1 | #5 | Cornell / Lake Holcombe | 2 | | |
#2 | Cumberland | 5 | #7 | Grantsburg | 0 | | |
#4 | Elk Mound | 4 | #5 | Durand | 2 | | |
#4 | Luck / Frederic | 3 | #5 | Unity | 6 | | |
#3 | Mondovi | 3 | #6 | Cadott | 1 | | |
#4 | Neillsville | 9 | #5 | Whitehall | 0 | | |
#2 | Osseo-Fairchild | 3 | #7 | Stanley-Boyd | 0 | | |
#3 | Phillips | 4 | #6 | Ladysmith | 0 | | |
#3 | Prescott | 9 | #6 | Colfax | 1 | | |
#2 | Regis | 10 | #7 | Glenwood City | 0 | | |
#3 | St. Croix Falls | 1 | #6 | Clayton/Turtle Lake | 0 | (9) | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 28
| | | | | | | |
#2 | Bloomer | 6 | #3 | Phillips | 0 | | |
#1 | Boyceville | 6 | #4 | Elk Mound | 3 | | |
#1 | Chequamegon | 10 | #5 | Cornell / Lake Holcombe | 0 | (5) | |
#2 | Cumberland | 2 | #3 | St. Croix Falls | 1 | | |
#1 | Fall Creek | 2 | #4 | Neillsville | 4 | | |
#2 | Osseo-Fairchild | 1 | #3 | Mondovi | 0 | | |
#2 | Regis | 5 | #3 | Prescott | 4 | | |
#1 | Spooner | 4 | #5 | Unity | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, May 29
| | | | | | | |
#1 | Boyceville | 8 | #2 | Regis | 3 | | |
#1 | Chequamegon | 3 | #2 | Bloomer | 7 | (9) | |
#2 | Osseo-Fairchild | 3 | #4 | Neillsville | 9 | | |
#1 | Spooner | 4 | #2 | Cumberland | 6 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Boyceville | 2 | #4 | Neillsville | 0 | | |
#2 | Cumberland | 6 | #2 | Bloomer | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Boyceville | 13 | #2 | Cumberland | 2 | (5) | |
| | | | | | | |
|
Sectional 2 Round 1 Thu, May 23
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#2 | Amherst | 11 | #7 | Weyauwega-Fremont | 7 | | |
#3 | Bonduel | 10 | #6 | Crandon | 0 | (6) | |
#3 | Chilton | 5 | #6 | Lourdes Academy / Valley Christian | 0 | | |
#2 | Coleman | 13 | #7 | Menominee Indian | 3 | (6) | |
#4 | Hilbert/Stockbridge | 5 | #5 | Brillion | 12 | | |
#4 | Manawa | 6 | #5 | Wautoma | 3 | | |
#2 | New Holstein | 2 | #7 | Shiocton | 0 | | |
#4 | Oconto | 4 | #5 | Northland Pines | 10 | | |
#3 | Pacelli | 6 | #6 | Tomahawk | 5 | | |
#1 | Peshtigo | 12 | #8 | Gillett / Suring | 2 | (6) | |
#4 | Spencer | 3 | #5 | Auburndale | 2 | (8) | |
#2 | Stratford | 1 | #7 | Nekoosa | 0 | | |
#3 | Wittenberg-Birnamwood | 1 | #6 | Omro | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 28
| | | | | | | |
#2 | Amherst | 3 | #6 | Omro | 4 | | |
#2 | Coleman | 1 | #3 | Bonduel | 13 | (6) | |
#1 | Iola-Scandinavia | 10 | #4 | Manawa | 0 | (6) | |
#1 | Marathon | 6 | #4 | Spencer | 1 | | |
#2 | New Holstein | 1 | #3 | Chilton | 7 | | |
#1 | Peshtigo | 4 | #5 | Northland Pines | 1 | | |
#1 | Saint Mary Catholic | 7 | #5 | Brillion | 3 | | |
#2 | Stratford | 3 | #3 | Pacelli | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, May 29
| | | | | | | |
#1 | Iola-Scandinavia | 7 | #6 | Omro | 5 | | |
#1 | Marathon | 1 | #2 | Stratford | 5 | | |
#1 | Peshtigo | 5 | #3 | Bonduel | 3 | | |
#1 | Saint Mary Catholic | 5 | #3 | Chilton | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Iola-Scandinavia | 2 | #2 | Stratford | 3 | | |
#1 | Saint Mary Catholic | 9 | #1 | Peshtigo | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 4
| | | | | | | |
#1 | Saint Mary Catholic | 3 | #2 | Stratford | 4 | | |
| | | | | | | |
|