Sectional 1 Round 1 Tue, Oct 22
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#4 | Bayfield | 25, 25, 25 | #13 | Lac Courte Oreilles | 9, 14, 6 | | |
#3 | Birchwood | 25, 25, 25 | #14 | Winter | 9, 21, 18 | | |
#7 | Butternut | 25, 25, 18, 16, 7 | #10 | Hurley | 10, 13, 25, 25, 15 | | |
#1 | Clear Lake | 25, 25, 25 | #16 | New Auburn | 6, 2, 9 | | |
#6 | Drummond | 20, 21, 25, 25, 15 | #11 | Mellen | 25, 25, 12, 14, 9 | | |
#3 | Eau Claire Immanuel Lutheran | 25, 25, 25 | #14 | Frederic | 16, 7, 8 | | |
#5 | Flambeau | 25, 25, 25 | #12 | Bruce | 15, 12, 16 | | |
#4 | Gilman | 19, 25, 25, 25 | #13 | Clayton | 25, 1, 10, 22 | | |
#6 | Luck | 25, 19, 25, 25 | #11 | Siren | 13, 25, 18, 4 | | |
#2 | McDonell Central Catholic | 25, 25, 25 | #15 | Lake Holcombe | 11, 10, 7 | | |
#8 | Owen-Withee | 9, 15, 14 | #9 | Prairie Farm | 25, 25, 25 | | |
#7 | Plum City/Elmwood | 18, 22, 25, 24 | #10 | Greenwood | 25, 25, 21, 26 | | |
#8 | South Shore | 25, 23, 16, 17 | #9 | Northwood | 21, 25, 25, 25 | | |
#5 | Turtle Lake | 25, 25, 25 | #12 | Cornell | 11, 13, 9 | | |
#2 | Washburn | 25, 25, 25 | #15 | Solon Springs | 19, 13, 10 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Oct 24
| | | | | | | |
#4 | Bayfield | 25, 23, 25, 26 | #5 | Flambeau | 16, 25, 19, 24 | | |
#3 | Birchwood | 22, 25, 25, 17, 10 | #6 | Drummond | 25, 17, 21, 25, 15 | | |
#1 | Clear Lake | 25, 25, 25 | #9 | Prairie Farm | 13, 19, 22 | | |
#3 | Eau Claire Immanuel Lutheran | 25, 25, 25 | #6 | Luck | 15, 13, 10 | | |
#4 | Gilman | 25, 26, 25 | #5 | Turtle Lake | 22, 24, 22 | | |
#2 | McDonell Central Catholic | 25, 25, 25 | #10 | Greenwood | 12, 8, 13 | | |
#1 | Mercer | 25, 25, 25 | #9 | Northwood | 18, 8, 9 | | |
#2 | Washburn | 25, 25, 25 | #10 | Hurley | 12, 9, 21 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Oct 26
| | | | | | | |
#1 | Clear Lake | 25, 25, 22, 25 | #4 | Gilman | 14, 22, 25, 7 | | |
#2 | McDonell Central Catholic | 27, 25, 25, 25 | #3 | Eau Claire Immanuel Lutheran | 25, 18, 27, 18 | | |
#1 | Mercer | 25, 25, 25 | #4 | Bayfield | 10, 9, 7 | | |
#2 | Washburn | 26, 23, 25, 19, 15 | #6 | Drummond | 24, 25, 19, 25, 7 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Oct 31
| | | | | | | |
#1 | Clear Lake | 25, 25, 25 | #2 | McDonell Central Catholic | 18, 18, 23 | | |
#1 | Mercer | 25, 20, 19, 16 | #2 | Washburn | 21, 25, 25, 25 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Nov 2
| | | | | | | |
#1 | Clear Lake | 25, 25, 25 | #2 | Washburn | 17, 12, 20 | | |
| | | | | | | |
|
Sectional 2 Round 1 Tue, Oct 22
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#5 | Assumption | 25, 25, 25 | #12 | Rosholt | 14, 14, 23 | | |
#4 | Athens | 25, 25, 25 | #13 | Northland Lutheran | 20, 19, 22 | | |
#2 | Bowler | 25, 25, 26 | #7 | Marion | 19, 5, 24 | | |
#1 | Columbus Catholic | 25, 25, 25 | #16 | Port Edwards | 4, 7, 12 | | |
#3 | Gillett | 25, 25, 25 | #6 | Lena | 10, 19, 14 | | |
#1 | Gresham | 25, 25, 25 | #8 | White Lake | 10, 15, 8 | | |
#6 | Loyal | 25, 25, 25 | #11 | Tri-County | 16, 15, 21 | | |
#2 | Newman Catholic | 25, 25, 25 | #15 | Almond-Bancroft | 13, 11, 9 | | |
#4 | Niagara | 23, 29, 25, 22, 12 | #5 | Florence | 25, 27, 18, 25, 15 | | |
#7 | Pittsville | 25, 25, 20, 25 | #10 | Wisconsin Valley Lutheran | 17, 18, 25, 20 | | |
#3 | Prentice | 25, 25, 25 | #14 | Tigerton | 19, 11, 10 | | |
#4 | Saint Thomas Aquinas | 28, 21, 21, 25, 10 | #5 | Suring | 26, 25, 25, 14, 15 | | |
#1 | Three Lakes | 25, 25, 25 | #8 | Phelps | 9, 6, 8 | | |
#2 | Wabeno/Laona | 25, 25, 25 | #7 | Elcho | 14, 11, 14 | | |
#3 | Wausaukee | 29, 25, 25 | #6 | Pembine/Goodman | 27, 19, 20 | | |
#8 | Wild Rose | 25, 25, 19, 18, 6 | #9 | Rib Lake | 21, 15, 25, 25, 15 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Oct 24
| | | | | | | |
#4 | Athens | 25, 23, 25, 25 | #5 | Assumption | 15, 25, 19, 21 | | |
#2 | Bowler | 21, 27, 21, 25, 15 | #3 | Gillett | 25, 25, 25, 23, 9 | | |
#1 | Columbus Catholic | 25, 25, 25 | #9 | Rib Lake | 12, 16, 7 | | |
#1 | Gresham | 25, 25, 25 | #5 | Suring | 17, 13, 21 | | |
#2 | Newman Catholic | 25, 25, 25 | #7 | Pittsville | 13, 8, 11 | | |
#3 | Prentice | 25, 25, 25 | #6 | Loyal | 6, 14, 8 | | |
#1 | Three Lakes | 25, 25, 25 | #5 | Florence | 11, 18, 23 | | |
#2 | Wabeno/Laona | 25, 25, 25 | #3 | Wausaukee | 13, 17, 15 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Oct 26
| | | | | | | |
#1 | Columbus Catholic | 25, 25, 25 | #4 | Athens | 13, 15, 20 | | |
#1 | Gresham | 25, 25, 25 | #2 | Bowler | 13, 13, 15 | | |
#2 | Newman Catholic | 25, 25, 25 | #3 | Prentice | 16, 20, 17 | | |
#1 | Three Lakes | 25, 21, 19, 20 | #2 | Wabeno/Laona | 18, 25, 25, 25 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Oct 31
| | | | | | | |
#1 | Columbus Catholic | 25, 17, 20, 25, 6 | #2 | Newman Catholic | 23, 25, 25, 15, 15 | | |
#1 | Gresham | 12, 12, 15 | #2 | Wabeno/Laona | 25, 25, 25 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Nov 2
| | | | | | | |
#2 | Wabeno/Laona | 24, 18, 20 | #2 | Newman Catholic | 26, 25, 25 | | |
| | | | | | | |
|