Sectional 1 Round 1 Thu, May 16
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#8 | Barron | 15 | #9 | Webster/Siren | 0 | (4) | |
#7 | Fall Creek | 7 | #10 | St. Croix Central | 2 | | |
#8 | Osseo-Fairchild | 3 | #9 | Stratford | 5 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 21
| | | | | | | |
#3 | Altoona | 17 | #6 | Neillsville | 7 | (6) | |
#1 | Bloomer | 10 | #8 | Barron | 0 | (5) | |
#3 | Cumberland | 10 | #6 | St. Croix Falls | 0 | (5) | |
#4 | Durand | 1 | #5 | Stanley-Boyd | 3 | | |
#1 | Elk Mound | 2 | #9 | Stratford | 4 | | |
#2 | Northwestern | 10 | #7 | Ladysmith | 2 | | |
#2 | Prescott | 17 | #7 | Fall Creek | 3 | (5) | |
#4 | Spooner | 2 | #5 | Colfax | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Thu, May 23
| | | | | | | |
#1 | Bloomer | 8 | #4 | Spooner | 2 | | |
#2 | Northwestern | 7 | #3 | Cumberland | 2 | | |
#2 | Prescott | 7 | #3 | Altoona | 6 | (8) | |
#5 | Stanley-Boyd | 8 | #9 | Stratford | 3 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, May 28
| | | | | | | |
#1 | Bloomer | 1 | #2 | Northwestern | 0 | | |
#2 | Prescott | 9 | #5 | Stanley-Boyd | 3 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Thu, May 30
|
Sectional 2 Round 1 Thu, May 16
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#7 | Bonduel | 12 | #10 | Menominee Indian | 2 | (5) | |
#8 | Lourdes Academy/Valley Christian | 2 | #9 | Sturgeon Bay | 9 | | |
#7 | New Holstein | 3 | #10 | Omro | 6 | | |
#8 | Northland Pines | 7 | #9 | Gillett/Suring | 5 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 21
| | | | | | | |
#3 | Amherst | 11 | #6 | Wittenberg-Birnamwood | 1 | (5) | |
#4 | Brillion | 7 | #5 | Kewaunee | 17 | | |
#1 | Chilton | 12 | #9 | Sturgeon Bay | 2 | (5) | |
#1 | Nekoosa | 4 | #8 | Northland Pines | 3 | | |
#2 | Oconto | 10 | #7 | Bonduel | 0 | (6) | |
#2 | Southern Door | 13 | #10 | Omro | 1 | (5) | |
#4 | Tomahawk | 7 | #5 | Peshtigo | 1 | | |
#3 | Valders | 11 | #6 | Howards Grove | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Thu, May 23
| | | | | | | |
#1 | Chilton | 4 | #5 | Kewaunee | 5 | (9) | |
#1 | Nekoosa | 3 | #4 | Tomahawk | 1 | | |
#2 | Oconto | 7 | #3 | Amherst | 3 | | |
#2 | Southern Door | 3 | #3 | Valders | 2 | (8) | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, May 28
| | | | | | | |
#1 | Nekoosa | 4 | #2 | Oconto | 6 | | |
#2 | Southern Door | 6 | #5 | Kewaunee | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Thu, May 30
| | | | | | | |
#2 | Southern Door | 5 | #2 | Oconto | 0 | | |
| | | | | | | |
|