Sectional 1 Round 1 Thu, Jun 10
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#4 | Altoona | 10 | #5 | Merrill | 11 | (10) | |
#4 | Amery | 8 | #5 | Ellsworth | 4 | | |
#2 | Baldwin-Woodville | 3 | #7 | Somerset | 2 | | |
#4 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 10 | #5 | La Crosse Logan | 7 | | |
#4 | Hayward | 2 | #5 | Lakeland | 5 | | |
#3 | Mosinee | 8 | #6 | Abbotsford/Colby | 0 | | |
#3 | Northwestern | 16 | #6 | Barron | 15 | (8) | |
#3 | Prescott | 2 | #6 | St. Croix Central | 1 | | |
#3 | Sparta | 4 | #6 | Black River Falls | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, Jun 15
| | | | | | | |
#2 | Arcadia | 4 | #3 | Sparta | 7 | | |
#1 | Ashland | 7 | #5 | Lakeland | 0 | | |
#2 | Baldwin-Woodville | 8 | #3 | Prescott | 4 | | |
#2 | Bloomer | 2 | #3 | Mosinee | 1 | (10) | |
#1 | Medford | 12 | #5 | Merrill | 9 | | |
#1 | Osceola | 3 | #4 | Amery | 1 | | |
#2 | Rice Lake | 5 | #3 | Northwestern | 1 | | |
#1 | West Salem | 8 | #4 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 6 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, Jun 16
| | | | | | | |
#1 | Ashland | 0 | #2 | Rice Lake | 10 | (5) | |
#1 | Medford | 2 | #2 | Bloomer | 1 | | |
#1 | Osceola | 5 | #2 | Baldwin-Woodville | 4 | | |
#1 | West Salem | 6 | #3 | Sparta | 9 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 22
| | | | | | | |
#1 | Medford | 7 | #3 | Sparta | 6 | (8) | |
#1 | Osceola | 1 | #2 | Rice Lake | 9 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 22
|
Sectional 2 Round 1 Thu, Jun 10
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Antigo | 16 | #6 | Tomahawk | 2 | | |
#4 | Clintonville | 11 | #5 | Northland Pines | 1 | (5) | |
#4 | Freedom | 5 | #5 | Fox Valley Lutheran | 0 | | |
#3 | Kiel | 10 | #6 | Wrightstown | 12 | | |
#4 | Luxemburg-Casco | 9 | #5 | Sturgeon Bay | 0 | | |
#3 | New London | 4 | #6 | Oconto Falls | 1 | | |
#2 | Notre Dame | 8 | #7 | Two Rivers | 1 | | |
#2 | Seymour | 4 | #7 | Marinette | 3 | (8) | |
#3 | Waupaca | 10 | #6 | Berlin | 9 | | |
#4 | Xavier | 6 | #5 | Ripon | 3 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, Jun 15
| | | | | | | |
#1 | Denmark | 4 | #4 | Luxemburg-Casco | 2 | | |
#1 | Little Chute | 4 | #4 | Freedom | 3 | | |
#2 | Notre Dame | 5 | #6 | Wrightstown | 6 | (13) | |
#2 | Rhinelander | 1 | #3 | Antigo | 0 | | |
#2 | Seymour | 4 | #3 | New London | 1 | | |
#1 | Shawano | 4 | #4 | Clintonville | 1 | | |
#1 | Wautoma | 3 | #4 | Xavier | 5 | | |
#2 | Winneconne | 11 | #3 | Waupaca | 1 | (6) | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, Jun 16
| | | | | | | |
#1 | Denmark | 9 | #6 | Wrightstown | 1 | | |
#1 | Little Chute | 5 | #2 | Seymour | 11 | | |
#1 | Shawano | 4 | #2 | Rhinelander | 5 | (9) | |
#2 | Winneconne | 3 | #4 | Xavier | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 22
| | | | | | | |
#1 | Denmark | 11 | #2 | Winneconne | 1 | (6) | |
#2 | Seymour | 1 | #2 | Rhinelander | 6 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 22
|