Sectional 1 Round 1 Thu, May 26
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Abbotsford/Colby | 8 | #6 | Antigo | 10 | | |
#2 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 2 | #7 | Sparta | 1 | | |
#3 | La Crosse Logan | 9 | #6 | Black River Falls/Fall Creek | 1 | | |
#2 | Medford | 5 | #7 | Lakeland | 1 | | |
#4 | Merrill | 0 | #5 | Rhinelander | 3 | | |
#4 | Northwestern | 9 | #5 | Hayward | 6 | | |
#2 | Osceola | 9 | #7 | Somerset | 1 | | |
#3 | Prescott | 8 | #6 | Amery | 7 | | |
#3 | Rice Lake | 4 | #6 | Barron | 0 | | |
#4 | St. Croix Central | 3 | #5 | Ellsworth | 2 | | |
#4 | West Salem | 8 | #5 | Arcadia | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 31
| | | | | | | |
#1 | Altoona | 9 | #4 | West Salem | 1 | | |
#2 | Ashland | 2 | #3 | Rice Lake | 7 | | |
#1 | Baldwin-Woodville | 6 | #4 | St. Croix Central | 10 | | |
#1 | Bloomer | 3 | #4 | Northwestern | 2 | | |
#2 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 12 | #3 | La Crosse Logan | 2 | (5) | |
#2 | Medford | 14 | #6 | Antigo | 4 | (6) | |
#1 | Mosinee | 11 | #5 | Rhinelander | 1 | (6) | |
#2 | Osceola | 5 | #3 | Prescott | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, Jun 1
| | | | | | | |
#1 | Altoona | 4 | #2 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 1 | | |
#1 | Bloomer | 1 | #3 | Rice Lake | 12 | | |
#1 | Mosinee | 9 | #2 | Medford | 8 | (9) | |
#2 | Osceola | 3 | #4 | St. Croix Central | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 7
| | | | | | | |
#1 | Altoona | 4 | #1 | Mosinee | 5 | | |
#2 | Osceola | 0 | #3 | Rice Lake | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 7
|
Sectional 2 Round 1 Thu, May 26
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#2 | Campbellsport | 9 | #7 | Two Rivers | 1 | | |
#4 | Clintonville | 3 | #5 | Marinette | 7 | | |
#3 | Kiel | 9 | #6 | Sheboygan Falls | 2 | | |
#4 | Little Chute | 2 | #5 | Notre Dame | 12 | (5) | |
#2 | Luxemburg-Casco | 12 | #7 | Sturgeon Bay | 0 | (5) | |
#2 | Menasha | 8 | #7 | Berlin | 2 | | |
#3 | New London | 7 | #6 | Oconto Falls | 0 | | |
#4 | Plymouth | 4 | #5 | North Fond du Lac | 3 | | |
#3 | Waupaca | 3 | #6 | Winneconne | 0 | | |
#3 | Wrightstown | 1 | #6 | Fox Valley Lutheran | 0 | | |
#4 | Xavier | 10 | #5 | Ripon | 0 | (6) | |
| | | | | | | |
Round 2 Tue, May 31
| | | | | | | |
#2 | Campbellsport | 5 | #3 | Kiel | 8 | | |
#1 | Denmark | 17 | #4 | Plymouth | 4 | (5) | |
#1 | Freedom | 1 | #5 | Notre Dame | 8 | | |
#2 | Luxemburg-Casco | 4 | #3 | Wrightstown | 3 | | |
#2 | Menasha | 1 | #3 | Waupaca | 9 | | |
#2 | Seymour | 7 | #3 | New London | 6 | (9) | |
#1 | Shawano | 6 | #5 | Marinette | 5 | | |
#1 | Wautoma | 3 | #4 | Xavier | 13 | (5) | |
| | | | | | | |
Round 3 Wed, Jun 1
| | | | | | | |
#1 | Denmark | 5 | #3 | Kiel | 1 | | |
#2 | Luxemburg-Casco | 4 | #5 | Notre Dame | 5 | | |
#1 | Shawano | 3 | #2 | Seymour | 1 | | |
#3 | Waupaca | 3 | #4 | Xavier | 8 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Tue, Jun 7
| | | | | | | |
#1 | Denmark | 10 | #4 | Xavier | 5 | | |
#1 | Shawano | 3 | #5 | Notre Dame | 4 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Tue, Jun 7
|