Sectional 1 Round 1 Tue, May 30
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#8 | New London | 5 | #9 | Antigo | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Jun 1
| | | | | | | |
#3 | Amery | 1 | #6 | Altoona/Fall Creek | 0 | | |
#1 | Ashland | | #8 | New London | Forfeit | | |
#1 | Barron/Cumberland | 10 | #8 | Arcadia/Independence | 0 | | |
#2 | Lakeland | 2 | #7 | Mosinee | 0 | | |
#3 | Rhinelander | 1 | #6 | Medford | 0 | | |
#2 | Rice Lake | 10 | #7 | Hayward | 0 | | |
#4 | Saint Croix Central | 4 | #5 | Osceola | 0 | | |
#4 | Waupaca | 2 | #5 | Amherst/Iola-Scandinavia | 1 | 1 | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Jun 3
| | | | | | | |
#1 | Ashland | 6 | #4 | Waupaca | 0 | | |
#1 | Barron/Cumberland | 9 | #4 | Saint Croix Central | 0 | | |
#2 | Lakeland | 0 | #3 | Rhinelander | 1 | | |
#2 | Rice Lake | 7 | #3 | Amery | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Jun 8
| | | | | | | |
#1 | Ashland | 4 | #3 | Rhinelander | 1 | | |
#1 | Barron/Cumberland | 0 | #2 | Rice Lake | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Jun 10
|
Sectional 2 Round 1 Tue, May 30
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#16 | Little Chute | | #17 | Two Rivers | Forfeit | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Jun 1
| | | | | | | |
#7 | Fox Valley Lutheran | 2 | #10 | Ripon | 3 | | |
#8 | Freedom | 0 | #9 | Seymour | 4 | | |
#4 | Marinette | 4 | #13 | Luxemburg-Casco | 0 | | |
#2 | Notre Dame | 14 | #15 | Wautoma/Wild Rose | 0 | | |
#1 | Plymouth | 12 | #16 | Little Chute | 0 | | |
#6 | Sheboygan Falls | 1 | #11 | Denmark | 2 | | |
#5 | Waupun | 1 | #12 | North Fond du Lac/Oakfield | 0 | | |
#3 | Winneconne | 0 | #14 | Xavier | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Jun 3
| | | | | | | |
#11 | Denmark | 1 | #14 | Xavier | 2 | (5-3) | |
#4 | Marinette | 1 | #5 | Waupun | 3 | | |
#2 | Notre Dame | 3 | #10 | Ripon | 0 | | |
#1 | Plymouth | 5 | #9 | Seymour | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Jun 8
| | | | | | | |
#2 | Notre Dame | 5 | #14 | Xavier | 0 | | |
#1 | Plymouth | 2 | #5 | Waupun | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Jun 10
|