Sectional 1 Round 1 Tue, Mar 3
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#4 | Bruce | 48 | #5 | Clayton | 58 | | |
#4 | Drummond | 57 | #5 | Bayfield | 40 | | |
#1 | Frederic | 66 | #8 | Lac Courte Oreilles | 25 | | |
#4 | Lake Holcombe | 44 | #5 | Thorp | 47 | | |
#2 | Luck | 70 | #7 | Shell Lake | 27 | | |
#2 | McDonell Central | 50 | #7 | Eau Claire Immanuel Luth. | 36 | | |
#3 | Mellen | 75 | #6 | Mercer | 51 | | |
#1 | New Auburn | 64 | #8 | Clear Lake | 44 | | |
#3 | Northwood | 62 | #6 | Birchwood | 35 | | |
#1 | Owen-Withee | 65 | #8 | Flambeau | 40 | | |
#3 | Prentice | 74 | #6 | Gilman | 52 | | |
#2 | Rib Lake | 73 | #7 | Cornell | 29 | | |
#4 | Solon Springs | 52 | #5 | Siren | 53 | | |
#2 | South Shore | 76 | #7 | Winter | 52 | | |
#3 | Turtle Lake | 80 | #6 | Prairie Farm | 72 | 1OT | |
#1 | Washburn | 84 | #8 | Butternut | 13 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Fri, Mar 6
| | | | | | | |
#1 | Frederic | 43 | #5 | Siren | 34 | | |
#2 | Luck | 50 | #3 | Northwood | 45 | | |
#2 | McDonell Central | 71 | #3 | Turtle Lake | 52 | | |
#1 | New Auburn | 54 | #5 | Clayton | 51 | | |
#1 | Owen-Withee | 61 | #5 | Thorp | 58 | | |
#2 | Rib Lake | 56 | #3 | Prentice | 49 | | |
#2 | South Shore | 72 | #3 | Mellen | 63 | | |
#1 | Washburn | 59 | #4 | Drummond | 30 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Mar 7
| | | | | | | |
#1 | Frederic | 57 | #2 | Luck | 49 | | |
#1 | New Auburn | 54 | #2 | McDonell Central | 81 | | |
#1 | Owen-Withee | 44 | #2 | Rib Lake | 55 | | |
#1 | Washburn | 81 | #2 | South Shore | 56 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Mar 12
| | | | | | | |
#1 | Frederic | 51 | #1 | Washburn | 80 | | |
#2 | Rib Lake | 56 | #2 | McDonell Central | 60 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Mar 14
| | | | | | | |
#1 | Washburn | 85 | #2 | McDonell Central | 70 | | |
| | | | | | | |
|
Sectional 4 Round 1 Tue, Mar 3
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Abundant Life Christian/St. Ambrose | 69 | #6 | Argyle | 55 | | |
#4 | Albany | 45 | #5 | Juda | 40 | | |
#2 | Black Hawk | 65 | #7 | Johnson Creek | 37 | | |
#4 | Cambria-Friesland | 43 | #5 | Fall River | 47 | | |
#3 | Catholic Central | 63 | #6 | University Lake/Trinity Aademy | 25 | | |
#2 | Central Wis. Christian | 52 | #7 | Oakfield | 40 | | |
#4 | Heritage Christian | 51 | #5 | Faith Christian | 31 | | |
#3 | Hilbert | 85 | #6 | Valley Christian | 71 | | |
#3 | Hustisford | 53 | #6 | Rio | 49 | | |
#4 | Kohler | 44 | #5 | Living Word Lutheran | 56 | | |
#2 | Milwaukee Science Acad. | 68 | #7 | Eastbrook Acad. | 26 | | |
#1 | Randolph | 56 | #8 | Wayland Acad. | 31 | | |
#2 | Sheboygan Christian | 48 | #7 | Elkhart Lake-Glenbeulah | 33 | | |
#1 | Sheboygan Lutheran | 64 | #8 | Stockbridge | 22 | | |
#1 | Williams Bay | 70 | #8 | Monticello | 38 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Fri, Mar 6
| | | | | | | |
#2 | Black Hawk | 65 | #3 | Abundant Life Christian/St. Ambrose | 48 | | |
#2 | Central Wis. Christian | 51 | #3 | Hustisford | 57 | | |
#2 | Milwaukee Science Acad. | 47 | #3 | Catholic Central | 38 | | |
#1 | Randolph | 64 | #5 | Fall River | 44 | | |
#2 | Sheboygan Christian | 62 | #3 | Hilbert | 64 | 1OT | |
#1 | Sheboygan Lutheran | 71 | #5 | Living Word Lutheran | 53 | | |
#1 | Williams Bay | 65 | #4 | Albany | 58 | | |
#1 | Young Coggs Prep | 79 | #4 | Heritage Christian | 65 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Mar 7
| | | | | | | |
#1 | Randolph | 45 | #3 | Hustisford | 57 | | |
#1 | Sheboygan Lutheran | 91 | #3 | Hilbert | 67 | | |
#1 | Williams Bay | 57 | #2 | Black Hawk | 53 | | |
#1 | Young Coggs Prep | 68 | #2 | Milwaukee Science Acad. | 48 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Mar 12
| | | | | | | |
#1 | Sheboygan Lutheran | 57 | #1 | Young Coggs Prep | 61 | | |
#1 | Williams Bay | 41 | #3 | Hustisford | 57 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Mar 14
| | | | | | | |
#1 | Young Coggs Prep | 57 | #3 | Hustisford | 36 | | |
| | | | | | | |
|