Sectional 1 Round 1 Thu, May 31
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#3 | Appleton East | 2 | #6 | Wisconsin Rapids Lincoln | 0 | | |
#2 | Appleton West | 3 | #7 | Green Bay Preble | 0 | | |
#1 | Bay Port | 14 | #8 | Green Bay East | 0 | | |
#2 | D.C. Everest | 7 | #7 | Chippewa Falls | 1 | | |
#4 | De Pere | 3 | #5 | Appleton North | 1 | | |
#1 | Eau Claire Memorial | 16 | #8 | Superior | 0 | | |
#4 | Hudson | 4 | #5 | Eau Claire North | 1 | | |
#3 | Stevens Point | 2 | #6 | Wausau West | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Sat, Jun 2
| | | | | | | |
#2 | Appleton West | 2 | #3 | Appleton East | 0 | | |
#1 | Bay Port | 3 | #4 | De Pere | 0 | | |
#2 | D.C. Everest | 0 | #3 | Stevens Point | 0 | (5-4) | |
#1 | Eau Claire Memorial | 3 | #4 | Hudson | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Thu, Jun 7
| | | | | | | |
#1 | Bay Port | 4 | #2 | Appleton West | 0 | | |
#1 | Eau Claire Memorial | 7 | #3 | Stevens Point | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Sat, Jun 9
| | | | | | | |
#1 | Bay Port | 4 | #1 | Eau Claire Memorial | 2 | | |
| | | | | | | |
|
Sectional 2 Round 1 Thu, May 31
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#4 | Divine Savior Holy Angels | 10 | #13 | Milwaukee King | 0 | | |
#6 | Germantown | 3 | #11 | Hamilton | 0 | | |
#2 | Kimberly | 7 | #15 | Manitowoc Lincoln | 0 | | |
#8 | Menomonee Falls | 2 | #9 | Hartford | 0 | | |
#5 | Neenah | 10 | #12 | Fond du Lac | 0 | | |
#7 | Oshkosh West | 5 | #10 | Homestead | 1 | | |
#3 | Sheboygan North | 7 | #14 | Sheboygan South | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Sat, Jun 2
| | | | | | | |
#1 | Arrowhead | 2 | #8 | Menomonee Falls | 1 | | |
#4 | Divine Savior Holy Angels | 1 | #5 | Neenah | 1 | (7-8) | |
#2 | Kimberly | 2 | #7 | Oshkosh West | 1 | | |
#3 | Sheboygan North | 3 | #6 | Germantown | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Thu, Jun 7
| | | | | | | |
#1 | Arrowhead | 2 | #5 | Neenah | 0 | | |
#2 | Kimberly | 1 | #3 | Sheboygan North | 1 | (4-3) | |
| | | | | | | |
Round 4 Sat, Jun 9
| | | | | | | |
#1 | Arrowhead | 1 | #3 | Sheboygan North | 2 | 1 | |
| | | | | | | |
|