Sectional 1 Round 1 Tue, Feb 26
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#8 | Adams-Friendship | 49 | #9 | Viroqua | 37 | | |
#7 | Altoona | 65 | #10 | Black River Falls | 44 | | |
#7 | Baldwin-Woodville | 55 | #10 | Spooner | 56 | | |
#4 | Ellsworth | 73 | #13 | Osceola | 47 | | |
#5 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 75 | #12 | Nekoosa | 47 | | |
#6 | Hayward | 67 | #11 | Barron | 46 | | |
#5 | Saint Croix Central | 67 | #12 | Amery | 61 | | |
#8 | Somerset | 41 | #9 | Elk Mound | 46 | | |
#6 | West Salem | 62 | #11 | Arcadia | 47 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Fri, Mar 1
| | | | | | | |
#3 | Bloomer | 50 | #6 | Hayward | 47 | | |
#4 | Ellsworth | 53 | #5 | Saint Croix Central | 68 | | |
#3 | Mauston | 83 | #6 | West Salem | 63 | | |
#2 | Northwestern | 65 | #10 | Spooner | 46 | | |
#1 | Prescott | 74 | #9 | Elk Mound | 58 | | |
#1 | Stratford | 57 | #8 | Adams-Friendship | 42 | | |
#4 | Westby | 37 | #5 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 46 | | |
#2 | Wisconsin Dells | 66 | #7 | Altoona | 48 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Mar 2
| | | | | | | |
#2 | Northwestern | 61 | #3 | Bloomer | 55 | 1OT | |
#1 | Prescott | 62 | #5 | Saint Croix Central | 66 | | |
#1 | Stratford | 63 | #5 | Gale-Ettrick-Trempealeau | 27 | | |
#2 | Wisconsin Dells | 73 | #3 | Mauston | 59 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Mar 7
| | | | | | | |
#2 | Northwestern | 66 | #5 | Saint Croix Central | 46 | | |
#1 | Stratford | 64 | #2 | Wisconsin Dells | 70 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Mar 9
| | | | | | | |
#2 | Wisconsin Dells | 68 | #2 | Northwestern | 75 | 1OT | |
| | | | | | | |
|
Sectional 2 Round 1 Tue, Feb 26
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#7 | Brillion | 49 | #10 | Oconto Falls | 52 | | |
#5 | Chilton | 67 | #12 | Saint Lawrence Seminary | 25 | | |
#6 | Clintonville | 73 | #11 | Amherst | 34 | | |
#6 | Kewaunee | 75 | #11 | Two Rivers | 54 | | |
#5 | Little Chute | 92 | #12 | Tomahawk | 34 | | |
#8 | New Holstein | 54 | #9 | Kiel | 68 | | |
#8 | Northland Pines | 75 | #9 | Wittenberg-Birnamwood | 55 | | |
#7 | Sturgeon Bay | 62 | #10 | Cedar Grove-Belgium | 59 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Fri, Mar 1
| | | | | | | |
#2 | Denmark | 54 | #7 | Sturgeon Bay | 36 | | |
#3 | Freedom | 57 | #6 | Clintonville | 51 | | |
#4 | Peshtigo | 55 | #5 | Little Chute | 45 | | |
#3 | Sheboygan Falls | 76 | #6 | Kewaunee | 65 | | |
#1 | Southern Door | 52 | #9 | Kiel | 42 | | |
#4 | Valders | 49 | #5 | Chilton | 44 | | |
#1 | Wrightstown | 66 | #8 | Northland Pines | 52 | | |
#2 | Xavier | 83 | #10 | Oconto Falls | 69 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Mar 2
| | | | | | | |
#2 | Denmark | 63 | #3 | Sheboygan Falls | 57 | | |
#1 | Southern Door | 52 | #4 | Valders | 58 | | |
#1 | Wrightstown | 62 | #4 | Peshtigo | 55 | 1OT | |
#2 | Xavier | 64 | #3 | Freedom | 65 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Mar 7
| | | | | | | |
#2 | Denmark | 56 | #4 | Valders | 49 | | |
#1 | Wrightstown | 47 | #3 | Freedom | 58 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Mar 9
|