Sectional 1 Round 1 Tue, May 30
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#9 | Phillips | 3 | #8 | Coulee Christian/Providence | 2 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Jun 1
| | | | | | | |
#1 | Aquinas | 9 | #9 | Phillips | 0 | | |
#4 | Lourdes Acad./Valley Christian | 5 | #5 | Omro | 1 | | |
#2 | Northland Pines | 10 | #7 | Three Lakes/Phelps | 0 | | |
#4 | Regis/McDonell Central Catholic | 3 | #5 | Barron | 0 | | |
#2 | Saint Mary Catholic | 10 | #7 | Assumption | 0 | | |
#3 | Washburn/Bayfield/South Shore | 4 | #6 | Newman Catholic | 1 | | |
#3 | Winnebago Lutheran | 2 | #6 | Denmark | 1 | | |
#1 | Wrightstown | 7 | #8 | Saint Mary's Spring | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Jun 3
| | | | | | | |
#1 | Aquinas | 5 | #4 | Regis/McDonell Central Catholic | 0 | | |
#2 | Northland Pines | 5 | #3 | Washburn/Bayfield/South Shore | 2 | | |
#2 | Saint Mary Catholic | 0 | #3 | Winnebago Lutheran | 1 | | |
#1 | Wrightstown | 4 | #4 | Lourdes Acad./Valley Christian | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Jun 8
| | | | | | | |
#1 | Aquinas | 7 | #2 | Northland Pines | 0 | | |
#1 | Wrightstown | 1 | #3 | Winnebago Lutheran | 0 | 1 | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Jun 10
|
Sectional 4 Round 1 Tue, May 30
| HomeTeam | | | AwayTeam | | | |
#16 | Clinton | 11 | #17 | Audubon Tech. | 1 | | |
| | | | | | | |
Round 2 Thu, Jun 1
| | | | | | | |
#2 | Brookfield Acad. | 10 | #15 | Cristo Rey Jesuit | 0 | | |
#5 | Kenosha St. Joseph | 3 | #12 | Racine Lutheran | 1 | | |
#7 | Kettle Moraine Luth. | 5 | #10 | Heritage Christian | 0 | | |
#6 | Martin Luther | 4 | #11 | Dominican | 1 | | |
#3 | Racine St. Catherine's | 10 | #14 | Living Word Lutheran | 0 | | |
#4 | Shoreland Lutheran | 10 | #13 | Kenosha Christian Life | 0 | | |
#1 | The Prairie School | 13 | #16 | Clinton | 0 | | |
#8 | University School of Milwaukee | 3 | #9 | Catholic Central | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 3 Sat, Jun 3
| | | | | | | |
#2 | Brookfield Acad. | 2 | #7 | Kettle Moraine Luth. | 0 | | |
#3 | Racine St. Catherine's | 5 | #6 | Martin Luther | 2 | | |
#4 | Shoreland Lutheran | 4 | #5 | Kenosha St. Joseph | 1 | | |
#1 | The Prairie School | 5 | #8 | University School of Milwaukee | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 4 Thu, Jun 8
| | | | | | | |
#2 | Brookfield Acad. | 6 | #3 | Racine St. Catherine's | 1 | | |
#1 | The Prairie School | 6 | #4 | Shoreland Lutheran | 0 | | |
| | | | | | | |
Round 5 Sat, Jun 10
| | | | | | | |
#1 | The Prairie School | 4 | #2 | Brookfield Acad. | 5 | 1 | |
| | | | | | | |
|