left
  • Boys Hockey  D1
    Date TBD -
    Eau Claire Nort  
    Chippewa Falls
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 03:00 PM
    EC North Co-op  
    River Falls Co-
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 04:30 PM
    Hudson  
    Hayward Co-op
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 05:00 PM
    Uni School Milw  
    Brookfield Cent
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 05:30 PM
    Eau Claire Memo  
    Marshfield
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 05:30 PM
    Fond du Lac Co-  
    Green Bay East
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 06:00 PM
    Sparta  
    Ashland
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 06:00 PM
    West Bend East  
    Nicolet
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 06:00 PM
    Potosi  
    De Soto
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Kenosha Bradfor  
    Beloit Memorial
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Madison West  
    Kenosha Indian
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Milw Bradley Te  
    West Allis Cent
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Sheboygan South  
    Green Bay East
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Ashwaubenon  
    Green Bay West
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Catholic Memori  
    Greendale
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Cedarburg  
    Port Washington
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    DeForest  
    Baraboo
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Elkhorn Area  
    Fort Atkinson
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Grafton  
    Milwaukee Madis
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Kaukauna  
    Menasha
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    La Crosse Centr  
    La Crosse Logan
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    McFarland  
    Mount Horeb
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Medford  
    Mosinee
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Messmer  
    Milwaukee Luthe
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Milwaukee Washi  
    Milwaukee Marsh
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    New London  
    Wausau East
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Portage  
    Sauk Prairie
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Pulaski  
    Marinette
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Rhinelander  
    Waupaca
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    River Falls  
    New Richmond
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Shawano Communi  
    Antigo
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    South Milwaukee  
    Milw Bay View/L
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Waterford  
    Delavan-Darien
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Waukesha West  
    Westosha Centra
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Wauwatosa West  
    Milw North
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Whitnall  
    Saint Anthony
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Altoona  
    Abbotsford
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Arcadia  
    Viroqua
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Brillion  
    Sturgeon Bay
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Brown Deer  
    Obama SCTE
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Cedar Grove-Bel  
    Chilton
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Clinton  
    East Troy
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Denmark  
    New Holstein
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Golda Meir  
    Saint Francis
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Ken St Joseph C  
    Lake Mills
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Little Chute  
    Oconto Falls
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Lodi  
    Evansville
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Lomira  
    Campbellsport
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    North Fond du L  
    Omro
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Northwestern  
    Spooner
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Osceola  
    Baldwin-Woodvil
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Peshtigo  
    Northland Pines
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Poynette  
    Brodhead
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Prairie du Chie  
    River Valley
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Prescott  
    Ellsworth
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Richland Center  
    Edgerton
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Sheboygan Falls  
    Two Rivers
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Somerset  
    Barron
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Stratford  
    Mauston
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Turner  
    Racine St. Cat'
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Uni School Milw  
    Carmen Northwes
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Watetownr Luthr  
    Columbus
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    West Salem  
    Black River Fal
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Westby  
    Nekoosa
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Winneconne  
    Ripon
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Wittenberg-Birn  
    Tomahawk
  • Girls Basketball  D3
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Xavier  
    Clintonville
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Abbotsford  
    Spencer
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Athens  
    Thorp
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Auburndale  
    Chequamegon
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Belleville  
    Johnson Creek
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Bonduel  
    Coleman
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Boscobel  
    Fennimore
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Cameron  
    Spring Valley
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Chetek-Weyerhae  
    Glenwood City
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Cochrane-Fount  
    Cadott
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Gibraltar  
    Algoma
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Grantsburg  
    Boyceville
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Hope Christian  
    Destiny
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Horicon  
    Montello
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Howards Grove  
    Reedsville
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Kewaunee  
    Winnebago Luth
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Kohler  
    Roncalli
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Ladysmith  
    Webster
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Lancaster  
    Necedah
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Manawa  
    Iola-Scandinavi
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Menominee India  
    Weyauwega-Fremo
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Mondovi  
    Fall Creek
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    New Glarus  
    Dodgeland
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Oconto  
    Wabeno Area/Lao
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Osseo-Fairchild  
    Whitehall
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Pardeeville  
    Westfield Area
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Phillips  
    Edgar
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Stanley-Boyd  
    Augusta
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    The Prairie Sch  
    Ken Christian L
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Unity  
    Cumberland
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Waterloo  
    Parkview
  • Girls Basketball  D4
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Wisconsin Heigh  
    Luther
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Albany  
    Juda
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Argyle  
    Cambria-Friesla
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Assumption  
    Almond-Bancroft
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Bangor  
    Granton
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Barneveld  
    Abundant Life/S
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Bayfield  
    Mellen
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Belmont  
    Wauzeka-Steuben
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Benton  
    Southwestern
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Black Hawk  
    Madison Ctry Da
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Blair-Taylor  
    Weston
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Bowler  
    Tigerton
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Cashton  
    New Lisbon
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Catholic Centra  
    Stockbridge
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Central WI Chri  
    Pecatonica
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Clayton  
    Bruce
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Columbus Cathol  
    WI Valley Luthe
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Eleva-Strum  
    Alma/Pepin
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Elk. Lake-Glenb  
    Heritage Christ
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Fall River  
    Wayland Academy
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Flambeau  
    Birchwood
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Frederic  
    Drummond
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Gillett  
    Goodman/Pembine
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Gilman  
    Greenwood
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Hilbert  
    Salam
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Hillsboro  
    Wonewoc-Center
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Hurley  
    Butternut
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Hustisford  
    Faith Christin
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Independence  
    Gilmanton
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Kickapoo  
    Iowa-Grant
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Lena  
    Florence
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Lincoln  
    La Farge
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Loyal  
    Wild Rose
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    McDonell Centra  
    New Auburn
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Newman Catholic  
    Gresham Communi
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Niagara  
    Phelps
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Northland Luthe  
    Rosholt
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Oakfield  
    Univ Lake/Trini
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Owen-Withee  
    Lake Holcombe
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Plum City/Elmwo  
    Royall
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Port Edwards  
    Marion
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Prairie Farm  
    EC Immanuel Lut
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Prentice  
    Cornell
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Princeton/Green  
    Sheb Cty Christ
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Randolph  
    Monticello
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Rib Lake  
    Turtle Lake
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Rio  
    Deerfield
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    River Ridge  
    Ithaca
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Riverdale  
    North Crawford
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Seneca  
    Highland
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Shell Lake  
    Mercer
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Shullsburg  
    Cassville
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Siren  
    Solon Springs
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    South Shore  
    Luck
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Suring  
    GB N.E.W. Luthe
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Three Lakes  
    Saint Thomas Aq
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Tri-County  
    Pittsville
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Washburn  
    Winter
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Wausaukee  
    Sevastopol
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Hudson  
    Baldwin Wo Co-o
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Marquette Unive  
    Ket Mor Co-op
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Northland Pines  
    Stevens Point
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Onalaska  
    Aquinas Co-op
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Superior  
    New Richmond
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Verona Area  
    Madison West
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Waukesha North  
    J Craig/Parker
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Wausau West  
    D. C. Everest
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Beloit Memorial  
    Middleton Co-op
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Black River Fal  
    Sun Prairie Co-
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    D.C. Everest Co  
    Xavier Co-op
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Marshfield Co-o  
    Lakeland Co-op
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:30 PM
    Neenah Co-op  
    Xavier Co-op
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:30 PM
    Uni School Milw  
    Wapun
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 07:30 PM
    W Salem/Bangor  
    Reedsburg Co-op
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 08:00 PM
    West Bend West  
    Kewaskum
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 08:00 PM
    Edgewood  
    Sun Prairie
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 08:00 PM
    Notre Dame  
    Antigo
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 08:00 PM
    Saint Mary's Sp  
    Fond du Lac
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Appleton East  
    Superior
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Appleton North  
    Oshkosh North
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Bay Port  
    Waukesha North
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Brookfield Cent  
    Mil Hamilton/Au
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Brookfield East  
    Racine Horlick
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Chippewa Falls  
    Appleton West
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    D. C. Everest  
    WI Rapids Linco
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    De Pere  
    Green Bay Prebl
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Div Sav Holy An  
    Milw Pulaski Co
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Franklin  
    Milw Riverside
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Germantown  
    Fond du Lac
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Hamilton  
    Manitowoc Linco
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Homestead  
    Kettle Moraine
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Hudson  
    Eau Claire Nort
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Kimberly  
    Oshkosh West
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Madison East  
    Kenosha Tremper
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Madison LaFolle  
    Verona Area
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Madison Memoria  
    Janesville Crai
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Middleton  
    Janesville Park
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Muskego  
    Racine Case
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Oak Creek  
    Milw Ronald Rea
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Oconomowoc  
    Badger
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Sheboygan North  
    Hartford Union
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Stevens Point  
    Eau Claire Memo
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Waukesha South  
    Menomonee Falls
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Waunakee  
    Watertown
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Wausau West  
    Neenah
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    West Allis Nath  
    Racine Park
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Cudahy  
    Greenfield
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Holmen  
    Tomah
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Luxemburg-Casco  
    Green Bay South
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Milton  
    Wilmot Union
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Oregon  
    Monona Grove
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Wauwatosa East  
    Wisconsin Luthe
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Brookfield Acad  
    Milw Sch Langua
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Whitewater  
    Shoreland Luthe
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Cuba City  
    Brookwood
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Lake Ctry Luthe  
    Williams Bay
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 23 - 07:00 PM
    Palmyra-Eagle  
    Living Word Lut
  • Boys Hockey  D1
    Date TBD -
    Eau Claire Nort  
    Chippewa Falls
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 03:00 PM
    EC North Co-op  
    River Falls Co-
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 04:30 PM
    Hudson  
    Hayward Co-op
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 05:00 PM
    Uni School Milw  
    Brookfield Cent
  • Boys Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 05:30 PM
    Eau Claire Memo  
    Marshfield
  • Girls Hockey  D1
    Tue, Feb 20 - 05:30 PM
    Fond du Lac Co-  
    Green Bay East
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 06:00 PM
    Sparta  
    Ashland
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 06:00 PM
    West Bend East  
    Nicolet
  • Girls Basketball  D5
    Tue, Feb 20 - 06:00 PM
    Potosi  
    De Soto
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Kenosha Bradfor  
    Beloit Memorial
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Madison West  
    Kenosha Indian
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Milw Bradley Te  
    West Allis Cent
  • Girls Basketball  D1
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Sheboygan South  
    Green Bay East
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Ashwaubenon  
    Green Bay West
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Catholic Memori  
    Greendale
  • Girls Basketball  D2
    Tue, Feb 20 - 07:00 PM
    Cedarburg  
    Port Washington