left
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 05:30 PM
    Kimberly  
    Superior
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 06:00 PM
    Appleton West  
    Hudson
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Appleton East  
    Neenah
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Appleton North  
    WI Rapids Linco
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Arrowhead  
    Menomonee Falls
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Badger  
    Janesville Crai
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Bay Port  
    Manitowoc Linco
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Brookfield Cent  
    Oconomowoc
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Chippewa Falls  
    Oshkosh West
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    De Pere  
    Brookfield East
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Div Sav Holy An  
    Waukesha South
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Franklin  
    Milwaukee Hamil
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Germantown  
    Hartford Union
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Green Bay Prebl  
    Fond du Lac
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hamilton  
    Sheboygan North
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Madison East  
    Kenosha Tremper
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Madison LaFolle  
    Racine Park
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Madison Memoria  
    Kenosha Bradfor
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Middleton  
    Janesville Park
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milw Riverside  
    West Allis Hal
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milwaukee King  
    Milwaukee South
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Mukwonago  
    West Allis Cent
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Muskego  
    Kettle Moraine
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oak Creek  
    Milw Ronald Rea
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oshkosh North  
    Eau Claire Memo
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Racine Case  
    Racine Horlick
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Stevens Point  
    D. C. Everest
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Sun Prairie  
    Kenosha Indian
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Verona Area  
    Waunakee
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Watertown  
    Homestead
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Waukesha West  
    Waukesha North
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wausau West  
    Marshfield
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Beaver Dam  
    Plymouth
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Cudahy  
    Whitnall
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    East Troy  
    Union Grove
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Grafton  
    Milwaukee Vince
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hortonville  
    Fox Valley Luth
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Luxemburg-Casco  
    Seymour
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Menomonie  
    Holmen
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Merrill  
    Lakeland Union
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milton  
    Elkhorn Area
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milwaukee Washi  
    Wauwatosa West
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Monona Grove  
    Portage
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Monroe  
    McFarland
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    NB Eisenhower  
    Catholic Memori
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    New London  
    Shawano Communi
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Notre Dame  
    Ashwaubenon
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Onalaska  
    Sparta
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oregon  
    DeForest
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Pewaukee  
    Greendale
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Pius XI Catholi  
    Milwaukee Marsh
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Pulaski  
    Kaukauna
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Reedsburg  
    Stoughton
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Rhinelander  
    Mosinee
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    River Falls  
    La Crosse Centr
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Slinger  
    Kewaskum
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    South Milwaukee  
    New Berlin West
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Tomah  
    New Richmond
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Waterford  
    Fort Atkinson
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wauwatosa East  
    Wisconsin Luthe
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    West Bend West  
    Cedarburg
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    West De Pere  
    Green Bay South
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Whitefish Bay  
    Messmer
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wilmot Union  
    Jefferson
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Amery  
    Saint Croix Cen
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Amherst  
    Peshtigo
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Arcadia  
    West Salem
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Berlin  
    Watetownr Luthr
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Bloomer  
    Baldwin-Woodvil
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Freedom  
    Clintonville
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Gale-Ett-Trempe  
    Abbotsford
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hayward  
    Northwestern
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Kettle Mor Luth  
    Obama SCTE
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Kewaunee  
    Brillion
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Kiel  
    Cedar Grove-Bel
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Laconia  
    North Fond du L
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Lake Ctry Luthe  
    Brown Deer
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Lake Mills  
    Lakeside Luther
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Little Chute  
    Wittenberg-Birn
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Lodi  
    Evansville
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Marshall  
    Big Foot
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Martin Luther  
    Clinton
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Mayville  
    Winneconne
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milw Sch Langua  
    Dominican
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Platteville  
    Dodgeville
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Prairie du Chie  
    Edgewood
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Prescott  
    Osceola
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Sheboygan Falls  
    Southern Door
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Shoreland Luthe  
    Whitewater
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Stratford  
    Altoona
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Valders  
    Denmark
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wapun  
    Lomira
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Westby  
    Elk Mound
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wisconsin Dells  
    Richland Center
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wrightstown  
    Oconto Falls
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Aquinas  
    Fennimore
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Belleville  
    Pardeeville
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Bonduel  
    Iola-Scandinavi
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Brodhead  
    Parkview
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Cameron  
    Ladysmith
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Colby  
    Phillips
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Colfax  
    Glenwood City
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Crandon  
    Oconto
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Crivitz  
    Manawa
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Cuba City  
    Lancaster
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Darlington  
    Wisconsin Heigh
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Durand  
    Mondovi
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Howards Grove  
    Algoma
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Markesan  
    Cambridge
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Melrose-Mindoro  
    Augusta
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milw Acad Scien  
    Random Lake
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Mineral Point  
    Luther
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Mishicot  
    Lourdes Academy
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Necedah  
    Abbotsford
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Neillsville  
    Westfield Area
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    New Glarus  
    Waterloo
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oostburg  
    St. Mary's Spri
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Osseo-Fairchild  
    Fall Creek
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Ozaukee  
    Dodgeland
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Pacelli  
    Auburndale
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Racine Lutheran  
    Horicon
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Regis  
    Spring Valley
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Saint Croix Fal  
    Shell Lake
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Saint Mary Cath  
    Shiocton
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    The Prairie Sch  
    Ken St Joseph C
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Unity  
    Boyceville
  • Girls Basketball  D4
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Winnebago Luth  
    Manitowoc Luthe
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Albany  
    Rio
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Argyle  
    Central WI Chri
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Assumption  
    Athens
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Black Hawk  
    Iowa-Grant
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Cashton  
    Bangor
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Catholic Centra  
    Sheb Area Luthe
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Clayton  
    Prairie Farm
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Clear Lake  
    McDonell Centra
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Eleva-Strum  
    La Farge/Youth
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Fall River  
    Barneveld
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Frederic  
    Luck
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Gibraltar  
    Oakfield
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Gillett  
    Wabeno Area/Lao
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hilbert  
    Living Word Lut
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hurley  
    Birchwood
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hustisford  
    GB N.E.W. Luthe
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Independence  
    Blair-Taylor
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Kickapoo  
    Potosi/Cassvill
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Loyal  
    Edgar
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Newman Catholic  
    Port Edwards
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Niagara  
    Elcho
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Northwood  
    Bruce
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oneida Nation  
    Three Lakes
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Owen-Withee  
    Gilman
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Prentice  
    Thorp
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Randolph  
    Monticello
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    River Ridge  
    Riverdale
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Rosholt  
    Columbus Cathol
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Royall  
    Lincoln
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    South Shore  
    Siren
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wausaukee  
    Florence
  • Girls Basketball  D5
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wauzeka-Steuben  
    Shullsburg
  • Girls Basketball  D3
    Fri, Feb 22 - 07:30 PM
    Brookfield Acad  
    Uni School Milw
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 05:30 PM
    Kimberly  
    Superior
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 06:00 PM
    Appleton West  
    Hudson
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Appleton East  
    Neenah
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Appleton North  
    WI Rapids Linco
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Arrowhead  
    Menomonee Falls
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Badger  
    Janesville Crai
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Bay Port  
    Manitowoc Linco
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Brookfield Cent  
    Oconomowoc
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Chippewa Falls  
    Oshkosh West
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    De Pere  
    Brookfield East
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Div Sav Holy An  
    Waukesha South
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Franklin  
    Milwaukee Hamil
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Germantown  
    Hartford Union
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Green Bay Prebl  
    Fond du Lac
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hamilton  
    Sheboygan North
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Madison East  
    Kenosha Tremper
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Madison LaFolle  
    Racine Park
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Madison Memoria  
    Kenosha Bradfor
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Middleton  
    Janesville Park
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milw Riverside  
    West Allis Hal
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milwaukee King  
    Milwaukee South
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Mukwonago  
    West Allis Cent
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Muskego  
    Kettle Moraine
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oak Creek  
    Milw Ronald Rea
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Oshkosh North  
    Eau Claire Memo
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Racine Case  
    Racine Horlick
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Stevens Point  
    D. C. Everest
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Sun Prairie  
    Kenosha Indian
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Verona Area  
    Waunakee
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Watertown  
    Homestead
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Waukesha West  
    Waukesha North
  • Girls Basketball  D1
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Wausau West  
    Marshfield
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Beaver Dam  
    Plymouth
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Cudahy  
    Whitnall
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    East Troy  
    Union Grove
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Grafton  
    Milwaukee Vince
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Hortonville  
    Fox Valley Luth
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Luxemburg-Casco  
    Seymour
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Menomonie  
    Holmen
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Merrill  
    Lakeland Union
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milton  
    Elkhorn Area
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Milwaukee Washi  
    Wauwatosa West
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Monona Grove  
    Portage
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    Monroe  
    McFarland
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    NB Eisenhower  
    Catholic Memori
  • Girls Basketball  D2
    Fri, Feb 22 - 07:00 PM
    New London  
    Shawano Communi
  • Girls Basketb